Knedlíky láznička

Knedlíky láznička

„Povýšili jsme knedlíky na umění“

Knedlíky Láznička s.r.o

Knedlík patří k oblíbeným přílohám českých strávníků, plněné knedlíky představují kvalitní hotové jídlo s velmi krátkou dobou přípravy. Tajemství našich výrobků spočívá v kvalitních surovinách, které mícháme v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda.

knedlíky Láznička Hl19

Čerstvě umletou mouku dovážíme přímo ze mlýna, který se specializuje na tu nejnáročnější klientelu. Bramborové knedlíky vyrábíme skutečně z brambor. Pro plněné knedlíky používáme vysoce kvalitní uzenou vepřovou kýtu. Pečeme si vlastní pečivo, které je speciálně vyladěné pro knedlíky. To nám umožňuje vyrábět vynikající karlovarské a špekové knedlíky, které potěší oko i ústa. Ovocné knedlíky plníme kusovým ovocem.

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky jsme testovali a zdokonalovali zdánlivě jednoduché postupy výroby. 

Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty ani potravinářská barviva.

 

Vyvracíme tak mýtus, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený.
Ověřte si, že u nás je tomu naopak.

Společnost Knedlíky Láznička se v roce 2013 stala vítězem nezávislého testu knedlíků Mladé Fronty Dnes a České potravinářské komory. V soutěži Česká chuťovka 2014 získal ocenění náš špekový knedlík a  bramborový knedlík plněný uzenou vepřovou kýtou.  V soutěži Dětská chuťovka 2014 získal ocenění náš ovocný knedlík borůvkový a ovocný knedlík meruňkový. V soutěži Česká chuťovka 2015 byl oceněn houskový knedlík bylinkový. V soutěži Dětská chuťovka 2015 byl oceněn ovocný knedlík malinový. V soutěži Česká chuťovka 2016 byl oceněn náš karlovarský knedlík. V soutěži Česká chuťovka 2017 získal ocenění náš houskový knedlík a perníkový knedlík. V soutěži Dětská chuťovka 2017 získal ocenění náš houskový knedlík a perníkový knedlík. V soutěži Česká chuťovka 2018 byl oceněn náš svatební knedlík a Hanácké zelňáky. V soutěži Dětská chuťovka byl oceněn náš svatební knedlík a Hanácké zelňáky. V soutěži Česká chuťovka 2019 byly oceněny naše bramborové šišky špenátové a meruňkový knedlík z tvarohového těsta. V soutěži Dětská chuťovka byly oceněny bramborové šišky špenátové.

int(3)

Novinky

 • Máme 25.000 příznivců

  26.7.2020

  Právě jsme dosáhli další významný mezník - 25.000 příznivců naší stránky na Facebooku. To už je opravdu hodně lidí, kteří se zajímají o knedlíky a tradiční českou kuchyni.

 • Knedlíky Láznička pro všední den i pro svátek

  20.5.2020

  Dnes jsme vyhlásili novou fotosoutěž. Zúčastněte se a jeden z těch krásných kuchyňských nožů může být Váš. Více na http://www.knedlikylaznicka.cz/soutez

 • Více než 300 výdejních míst po celé republice

  27.4.2020

  Knedlíky "od Lázničky" jsou teď na dosah na více než 300 výdejních místech po celé republice. Doprava zdarma od 1 kusu.

 • Naše knedlíky na e-shopech

  3.4.2020

  V "době koronovirové" stále více stoupá význam e-shopů s potravinami. V současné době můžete naše knedlíky najít na třech z nich. Jsou to:
  Rohlik.cz na adrese 
  https://rhlk.cz/knedlíky-láznička
  Svět bedýnek na adrese 
  https://www.svetbedynek.cz/category/knedliky-laznicka
  Nákup z farmy na adrese
  https://www.nakupzfarmy.cz/kategorie/knedliky

 • Český Goodwill 2019

  13.11.2019

  Společnost Knedlíky Láznička získala ocenění Český goodwill 2019 v kategorii tradice.

  Všem příznivcům děkujeme za podporu. Více informací najdete v tiskové zprávě na adrese http://www.cesky-goodwill.cz/upload/1571991372.pdf
  Přikládáme několik fotografií ze slavnostního vyhlášení výsledků letošního ročníku, které se konalo v historických prostorách Zrcadlové kaple pražského Klementina.
  Autory fotografií jsou Markéta Černá a Herminapress.

 • Svatomartinské hody - Posvícenské tipy

  24.10.2019

  Chystáte se na svatomartinskou husu? Bez knedlíků "od Lázničky" to není ono.

  Společnost Knedlíky Láznička byla představena v listopadovém čísle časopisu Apetit v rubrice Svatomartinské hody - Posvícenské tipy.

« Novější | Starší »

Objednávky

e-mail: Knedliky.Laznicka@email.cz
e-mail: objednavky@knedlikylaznicka.cz
tel: 777 949 043

Kontaktujte nás

Knedlíky Láznička

IČ 29142334

Jakobiho 327

Praha 10 Petrovice

E Knedliky.Laznicka@email.cz

E info@knedlikylaznicka.cz

T +420 777 949 043

Facebook