Velkoobchodní prodej knedlíků

Dominantní část naší produkce dodáváme do restaurací v Praze zaměřených na tradiční českou kuchyni pro kompletaci jejich jídel. Knedlíky rozvážíme chladírenskými dodávkami 5 dní v týdnu – v pondělí až v pátek. 
Pro mimopražské zákazníky nabízíme možnost odběru na naší provozovně v Praze – Petrovicích. 

Objednávky běžného sortimentu je možné uplatnit telefonicky nebo e-mailem  nejpozději do 10:00 hodin  dne předcházejícího dodávce. (První objednávku nového zákazníka vždy pouze telefonicky). Běžný sortiment zahrnuje cca 40 základních druhů našich knedlíků. 

Dodávky specialit je nutné domluvit s dostatečným předstihem a jsou zde stanovena minimální množství. V našem "knedlíkovém seriálu" jsme v uplynulých šesti letech představili více než 200 druhů a variant knedlíků. Ty mohou představovat zajímavé kulinářské zážitky pro mimořádné příležitosti. Velmi oblíbené jsou pro catering. Pokud máte o takovou dodávku zájem, spojte se s námi co nejdříve. 

Rozvoz knedlíků

V rámci Prahy rozvoz zdarma pro objednávky nad 1.000,- Kč bez DPH.  V Praze je možné objednat i menší dodávku, v takovém případě bude účtován paušální příplatek 200,- Kč + DPH.

 
 
 

Maloobchodní prodej knedlíků - kde je možné naše knedlíky koupit

V "době koronovirové" stále více stoupá význam e-shopů s potravinami. V současné době můžete naše knedlíky najít na třech z nich. Jsou to:

Rohlik.cz na adrese  

https://rhlk.cz/knedliky-laznicka 

Rohlík.cz Vám doveze nákup až na práh domova, velmi krátká doba doručení, každý týden jeden druh našich knedlíků za "Akční cenu"

Virtuální farmářské tržiště Scuk.cz  https://www.scuk.cz/knedliky-laznicka 

Scuk.cz Vám doveze naše knedlíky na více než 700 výdejních míst po celé republice, nutno předem objednat, doprava zdarma od 1 kusu, dodávky na každé odběrní místo jednou týdně

 


 
 

Virtuální farmářské tržiště Scuk.cz

 

Knedlíky „od Lázničky“ jsou teď na dosah na více než 700 výdejních míst po celé republice.  Doprava zdarma od jednoho kusu.

Jak to celé funguje? Je to velmi jednoduché.

1) Na adrese www.scuk.cz/skupiny zadáte svoji adresu a dostanete nabídku Nákupních skupin (výdejních míst) ve Vaší blízkosti.

2) Zvolíte Skupinu, která je pro Vás nejlépe dostupná. Ukáží se Vám základní informace – místo výdeje, datum a čas nejbližšího výdeje a do kdy je možné objednávat.

3) Vytvoříte si svůj účet. Je to velmi snadné a k ničemu Vás to nezavazuje.

4) Objeví se nabídka nabízených produktů. Vyberte si, co chcete objednat.

5) Objednávku můžete uhradit kartou nebo bankovním převodem.

6) Nákup bude pro Vás připraven k vyzvednutí  ve stanovenou dobu na výdejním místě. 

Nenašli jste žádnou nákupní skupinu ve svém okolí? Založte vlastní na https://www.scuk.cz/organizatori

Scuk.cz je virtuální farmářské tržiště, kde pohodlně nakoupíte to nejlepší od českých farmářů a výrobců.

Prodej knedlíků na provozovně Petrovice

Pro větší domácí akce je možné realizovat odběr knedlíků  přímo  na naší provozovně v Praze 10 – Petrovicích.  Objednávku je nutné předem telefonicky domluvit.

 

Objednávky

e-mail: Knedliky.Laznicka@email.cz
e-mail: objednavky@knedlikylaznicka.cz
tel: 777 949 043

Kontaktujte nás

Knedlíky Láznička

IČ 29142334

Jakobiho 327

Praha 10 Petrovice

E Knedliky.Laznicka@email.cz

E info@knedlikylaznicka.cz

T +420 777 949 043

Facebook