Knedlíky Láznička pro všední den i pro svátek

fotosoutěž o ceny
Doba trvání fotosoutěže: od začátku června do konce října 2020
Soutěž probíhá ve dvou etapách.

1) Kvalifikační kola:
První čtyři měsíce  tj. od června 2020 do září 2020 proběhnou čtyři kvalifikační kola takto: Zájemci o účast v soutěži posílají své fotografie knedlíků Láznička nebo jídel s knedlíky Láznička  – max. 3 fotky na osobu a měsíc e-mailem na adresu: Knedliky.Laznicka@gmail.com spolu s krátkým komentářem. My vybereme  nejlepší  fotografie a ty uveřejníme na našich stránkách www.facebook.com/knedlikylaznicka. Autor každé fotografie vybrané ke zveřejnění získává malý dárek ve formě jednoho balení knedlíků „od Lázničky“ z nabídky na Scuk.cz.   Hodnotit se bude formou veřejného hlasování – vyhrává fotografie, která získá v daném měsíci nejvíce označení „To se mi líbí“. Pro zajištění maximální transparentnosti se počítají pouze označení přímo na stránce www.facebook.com/knedlikylazcnicka, takže máte možnost stav hlasování průběžně sledovat.  Autor nejúspěšnější fotografie v daném měsíci získá jako ocenění kuchařskou zástěru s vyšívaným logem společnosti Knedlíky Láznička s.r.o.

2) Velké finále o pět hlavních  cen
Pět  nejúspěšnějších fotografií z každého měsíce postupuje do finálového hodnocení v říjnu  2020. Hodnotit se bude opět formou veřejného hlasování – vyhrává fotografie, která získá nejvíce označení „To se mi líbí“ se zahrnutím dříve získaných. Pro zajištění maximální transparentnosti se opět počítají pouze označení přímo na stránce www.facebook.com/knedlikylaznicka. Pět autorů nejúspěšnějších fotografií získávají  hlavní ceny  - kvalitní kuchyňský nůž. Každý autor může získat maximálně jednu hlavní cenu.

Každý účastník soutěže vyhrává

5x hlavní cena - nejužitečnější nástroj kuchaře
4x zástěra s vyšitým logem společnosti Knedlíky Láznička za nejlepší fotku měsíce (kuchařku Věru, která zástěru předvádí si necháme :-) )
Za každou fotografii zařazenou do soutěže získává autor malý dárek - jedno balení knedlíků "od Lázničky" dle vlastního výběru
Nabídku knedlíků najdete na https://www.scuk.cz/knedliky-laznicka


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pravidla soutěže

1) Do soutěže je možné přijmout pouze fotografie, na kterých jsou knedlíky společnosti Knedlíky Láznička s.r.o.
2) Fotografii doporučujeme doplnit krátkým komentářem k obsahu fotografie. Volba komentáře může velmi výrazně ovlivnit úspěšnost fotografie v soutěži.
3) Zasláním fotografie autor souhlasí se zařazením fotografie do soutěže, s jejím zveřejněním a s jejím použitím pro propagaci soutěže a výrobků společnosti Knedlíky Láznička s.r.o.
4) Každý den bude vybrána nejvýše jedna fotografie pro zařazení do soutěže. Výběr ze zaslaných fotografií je výhradním právem organizátora soutěže. Vybrané fotografie budou umístěny do speciálního alba pod názvem „Knedlíky Láznička pro všední den i pro svátek“.
5) Umístění v soutěži závisí výhradně na veřejném hlasování. Všichni účastníci mají možnost průběžné výsledky  hlasování   sledovat na stránce www.facebook.com/knedlikylaznicka
6) Výsledky dílčích kvalifikačních kol i velkého finále budou zveřejněny na stránce www.facebook.com/knedlikylaznicka vždy bezprostředně po skončení příslušného období.
7) „Knedlíkové dárky“ za přijaté fotografie, zástěry i kuchyňské nože budou doručeny v rámci centrální distribuce Scuk.cz vždy nejpozději do dvou týdnů od skončení příslušného kola.
8) Co musí obsahovat přihláška do soutěže:
a) Jednu až tři fotografie (fotografie je možné zasílat postupně, max. 3/měsíc)
b) Označení, které knedlíky jsou na fotografii
c) Krátký komentář k obsahu fotografie
d) Autorem fotografie je ………………………….. (jméno bude uveřejněno)
e) Jaký druh knedlíků z nabídky na Scuk.cz si autor vybral jako dárek za vybranou fotografii.
f) Označení Nákupní skupiny na Scuk.cz (aby bylo možné doručit dárek/cenu)

V Praze 20.5.2020
Vladimír Zikmunda, jednatel společnosti
Knedlíky Láznička s.r.o.

Objednávky

e-mail: Knedliky.Laznicka@email.cz
e-mail: objednavky@knedlikylaznicka.cz
tel: 777 949 043

Kontaktujte nás

Knedlíky Láznička

Jakobiho 327

Praha 10 Petrovice

E Knedliky.Laznicka@email.cz

E info@knedlikylaznicka.cz

T +420 777 949 043

Facebook