Knedlíky láznička

Knedlíky láznička

„Povýšili jsme knedlíky na umění“

Knedlíky Láznička s.r.o

Knedlík patří k oblíbeným přílohám českých strávníků, plněné knedlíky představují kvalitní hotové jídlo s velmi krátkou dobou přípravy. Tajemství našich výrobků spočívá v kvalitních surovinách, které mícháme v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda.

knedlíky Láznička Hl19

Čerstvě umletou mouku dovážíme přímo ze mlýna, který se specializuje na tu nejnáročnější klientelu. Bramborové knedlíky vyrábíme skutečně z brambor. Pro plněné knedlíky používáme vysoce kvalitní uzenou vepřovou kýtu. Pečeme si vlastní pečivo, které je speciálně vyladěné pro knedlíky. To nám umožňuje vyrábět vynikající karlovarské a špekové knedlíky, které potěší oko i ústa. Ovocné knedlíky plníme kusovým ovocem.

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky jsme testovali a zdokonalovali zdánlivě jednoduché postupy výroby. 

Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty ani potravinářská barviva.

 

Vyvracíme tak mýtus, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený.
Ověřte si, že u nás je tomu naopak.

Společnost Knedlíky Láznička se v roce 2013 stala vítězem nezávislého testu knedlíků Mladé Fronty Dnes a České potravinářské komory. V soutěži Česká chuťovka 2014 získal ocenění náš špekový knedlík a  bramborový knedlík plněný uzenou vepřovou kýtou.  V soutěži Dětská chuťovka 2014 získal ocenění náš ovocný knedlík borůvkový a ovocný knedlík meruňkový. V soutěži Česká chuťovka 2015 byl oceněn houskový knedlík bylinkový. V soutěži Dětská chuťovka 2015 byl oceněn ovocný knedlík malinový. V soutěži Česká chuťovka 2016 byl oceněn náš karlovarský knedlík. V soutěži Česká chuťovka 2017 získal ocenění náš houskový knedlík a perníkový knedlík. V soutěži Dětská chuťovka 2017 získal ocenění náš houskový knedlík a perníkový knedlík. V soutěži Česká chuťovka 2018 byl oceněn náš svatební knedlík a Hanácké zelňáky. V soutěži Dětská chuťovka byl oceněn náš svatební knedlík a Hanácké zelňáky. V soutěži Česká chuťovka 2019 byly oceněny naše bramborové šišky špenátové a meruňkový knedlík z tvarohového těsta. V soutěži Dětská chuťovka byly oceněny bramborové šišky špenátové.

int(2)

Novinky

 • Začala sezóna jahodových knedlíků

  14.6.2021

  Jahodové knedlíky  – to jsou z našich ovocných knedlíků ty nejoblíbenější.  Jahodové knedlíky Láznička vyrábíme z čerstvě sklizených plně vyzrálých českých jahod. Jahody nakupujeme přímo z plantáže od společnosti Kunratické jahody. Nabídka jahodových knedlíků je časově omezená na dobu sklizně jahod, což je obvykle od začátku června do cca poloviny července. Letos je to  o trochu později, museli jsme počkat, až jahody dozrají… :-) 

 • Domov, to je knedlík.

  22.1.2021


  Domov, to je knedlík. časopis Food únor 2021, strany 90 až 95
  V únorovém čísle časopisu Food najdete na šesti stránkách "ochutnávku" receptů z Velké knedlíkové kuchařky. Stručné zhodnocení kuchařky jsme převzali na web Velké knedlíkové kuchařky a najede je na https://www.velka-knedlikova-kucharka.cz/recenze-knihy

 • Knedlíková bible

  20.1.2021

  Knedlíková bible, časopis Apetit, únor 2021, strany 74 až 81
  V únorovém čísle časopisu Apetit najdete na osmi stránkách "ochutnávku" receptů z Velké knedlíkové kuchařky.
  Stručné zhodnocení kuchařky jsme převzali na web Velké knedlíkové kuchařky a najdete je na https://www.velka-knedlikova-kucharka.cz/recenze-knihy

 • Velká knedlíková kuchařka

  10.10.2020

  Velká knedlíková kuchařka

  Zahájili jsme předprodej publikace Velká knedlíková kuchařka. Takto přehledně popsané recepty na knedlíky na jednom místě na trhu ještě nebyly! Knedlíková kuchařka je poklad, který najde využití v každé domácnost.

 • Zahájili jsme prodej švestkových knedlíků

  19.8.2020

  Zahájili jsme prodej švestkových knedlíků z bramborového těsta. Jedná se o tradiční jídlo české kuchyně, oblíbené u dětí i dospělých. Nabídka je omezená na dobu sklizně švestek, tj. typicky od srpna do října.

 • Rozhovor v magazínu KPCG

  9.8.2020

  V letním čísle magazínu KPCG byl otištěn rozhovor s majitelem společnosti Knedlíky Láznička s.r.o.

« Novější | Starší »

Objednávky

e-mail: Knedliky.Laznicka@email.cz
e-mail: objednavky@knedlikylaznicka.cz
tel: 777 949 043

Kontaktujte nás

Knedlíky Láznička

IČ 29142334

Jakobiho 327

Praha 10 Petrovice

E Knedliky.Laznicka@email.cz

E info@knedlikylaznicka.cz

T +420 777 949 043

Facebook